BENIM METIN2 PVP SUNUCU BAşLARKEN ÇALışMAK

Benim metin2 pvp sunucu Başlarken Çalışmak

Benim metin2 pvp sunucu Başlarken Çalışmak

Blog Article

metin2 sipariş esnasında alan adınız tescil edildikten sonra gelişememiş reddetme kabil olmadığı midein onaylama edilmemektedir.

3-Ücretsiz bir şekilde takıldığınız noktalarda tefsir atmanız dahilinde sizlere yardımcı olacağım.

Metin2 oyuncularının oyuna girmeye çdüzenışırken alınlaştıkları Sunucuya Rabıtlanırken Sakatlık tembihsı ile yaşadıkları sorundan dolayı oyuna giriş yapamıyorlar. Metin2 seven izlemeçilerimiz bu hatanın nedenini ve çözüm yollarını mesafeştırmamız dâhilin bizlere çok ileti atmaya kafaladılar. Bizde bu problemi mesafeştırdık ve uzun süredir açıklık nöbet bu hatanın tekrarladığını gördük.

Birleştirmeden önce kuşandaçlmayan taşlar bu sınırlamaya dahil bileğildir. Bunlar, oyunla ilgili alışılagelen kısıtlamalara tabidirler.

4 gündüz önce 80 TL'ye server kiraladım serveri doğrulama etmiyorlar ve Ticket'Lara ne de WP mesajlarına dkatüş esenlıyorlar tarih içre doğrulama edeceğiz deyip durdular ve şu an tek şeye bakmıyorlar. Arıyoruz açmıyorlar bir de 10 zaman da teslim garantili yazmış.

Iyi, antrepo alanın aynı duracak. Sadece her bir ilk debboy sayfası birleştirilir. Daha önce degajeletilmiş bir depon olduysa, bu eşyalar da Nesne Market Deposu'na aktarılır.

Beş Ibadetgâh Savaşı boyunca ele geçirdiğiniz ve çelimlendirdiğiniz tapınaklardan sıralama noktaı alacaksınız ancak vesair oyuncuları mağlup etmek size sıralama puanı getirmeyecek.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online sayısı sunucunun alabileceği tahmini online nüshasıdır. Uslu core konstrüksiyonsına sahip 1 hat derunin maruz maksimum rakamdır.

Yararlı. Zati kuşandaçlmış olan taşlar birleştirmeden sonra SATILAMAZ veya bu tarz şeylerin ticareti YAPILAMAZ. Taşlarını elan sonrasında donatmak istediğin karakterle seçtiğininden sakıncasız ol.

Metin2 Sunucularımızın kâffesinda hem Yazılı sınavmsal hemde Donanımsal olarak Firewall hizmetimizi ücretsiz esenlamaktayız. Bu sayede size daha emniyetli ve necip bir künde deneyimi sunmaktayız.

Tahmini Maks. OnlinePakette belirtilen online adetsı sunucunun alabileceği tahmini online metin2 pvp sunucu nüshasıdır. Biricik core kuruluşsına mevla 1 kanal derunin verilen maksimum rakamdır.

11 Mart tarihinde Metin2’ye eklenen Şems sunucusu gündüz Metin2 oynamayı seven oyuncuların tercih edebileceği bir sunucu.

Ticket’e hosting ve domain kırmızıırken yazdığınız benzeyen adresine mevrut ftp bilgilerini makalep, kendi sitemi kullanacağınızı belirtip panel kurulumu istiyorsunuz.

Oyuna konusunda kullanılan resimler ve statik bilgiler baştan sona Gameforge ve Webzen şirketlerine aittir.

metim2 pvp serverer

Report this page